دریچه بازدید داکت اسپلیت

امروزه با توجه به افزایش یافتن میزان کاربرد دستگاه داکت اسپلیت در سیستم تهویه هوای ساختمان های اداری ، تجاری ، مسکونی و…، نیاز به انواع دریچه های بازدید داکت اسپلیت برای پوشاندن و کاور این تجهیزات افزایش یافته است . این محصول یکی از انواع دریچه بازدید تاسیسات به شمار می رود و در پایین دستگاه داکت اسپلیت و بر روی کلافی که برای نصب آن در نظر گرفته شده است، قرار میگیرد و در انواع مختلف و با توجه به نیاز مشتریان تولید میشود.

 

انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت

این دریچه ها بر اساس جنس بدنه و شکل ظاهری به انواع مختلفی دسته بندی میشوند که هر کدام خصوصیات و ویژگی مخصوص خودشان را دارند که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

 

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با درب ساده لولایی

این محصول، یکی از عمومی ترین انواع دریچه داکت اسپلیت به شمار میرود.درب این دریچه را به صورت کاملا صاف و بدون هیچگونه شیار و منافذی از پروفیل آلومینیوم می سازند و به وسیله یک لولا آن را به ساختار فریم متصل میکنند.

لازم به ذکر است که جنس درب و فریم از آلومینیوم میباشد و آن را از پروفیلی با عرض 3 یا 5 سانت تولید میکنند.

هنگامی که کلاف زیر کار این دریچه ، ساختاری بدون مشکل و به صورت استاندارد داشته باشد ، از پروفیل 3 سانتی برای ساخت فریم استفاده میکنند که به محصول نهایی ،دریچه بازدید داکت اسپلیت گفته میشود؛ اما در صورتی که کلاف زیر کار دچار ایراداتی باشد، برای پوشاندن آنها از پروفیل 5 سانتی استفاده میکنند.

 

 • دریچه داکت اسپلیت آلومینیومی با درب ساده وزنه ای

درب این مدل دریچه از فریم آن جدا میشود و بر روی آن هیچ گونه شیار و منافذی وجود ندارد و همانطور که از نام این دریچه مشخص است، جنس فریم و درب آن، آلومینیوم میباشد.از دیگر ویژگی های این دریچه این است که درب آن ساده و صاف میباشد.

 

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با درب شیاردار لولایی

بر روی درب این محصول شیارهایی به طول 9 و 18 سانتی به منظور گردش هوا ایجاد میشود و توسط لولا به فریم متصل میشود. جنس این محصول،آلومینیوم است و در ضخامت ها و اندازه های مختلف قابل تولید میباشد.رنگ این دریچه، کوره ای الکترواستاتیک میباشد که در برابر عواملی مانند مواد خورنده ، ضربه و… مقاومت بالایی دارد.

 

خرید دریچه بازدید داکت اسپلیت،قیمت دریچه بازدید داکت اسپلیت

 

 • دریچه داکت اسپلیت آلومینیومی با درب شیاردار وزنه ای

این محصول از پروفیل و ورق آلومینیوم ساخته میشود. بر روی درب این دریچه شیارهایی در طول های 9 و 18 سانتی به صورت موازی و با فاصله های یکسان ایجاد میشود.از دیگر ویژگی های دیگر درب این محصول این است که به طور کامل از فریم جدا میشود . همین امر سبب میشود که فریم آن ساختاری سه پری داشته باشد تا درب به راحتی بر روی آن قرار بگیرد.

 

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با درب خطی لولایی

جنس این دریچه نیز مانند انواع دیگر ، از آلومینیوم میباشد. درب آن از دریچه خطی و ورق اصلی ساخته میشود که سبب میشود هوای محفظه ای که دستگاه داکت اسپلیت یا فن کوئل در آن قرار دارد،تامین شود.

 

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با درب مشبک لولایی

هنگامی که محفظه دستگاه داکت اسپلیت به هوای زیادی نیاز داشته باشد، از این مدل دریچه استفاده میشود.سوراخ های مشبک بر روی این دریچه، امکان تردد هوای بیشتری را فراهم میکند.درب این دریچه به وسیله لولا به فریم متصل میشود.

 

ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت،ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت

 

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با درب مشبک وزنه ای

این محصول مانند مورد قبلی ، هنگامی که محفظه دستگاه داکت اسپلیت به هوای زیادی احتیاج داشته باشد ، مورد استفاده قرار میگیرد. اگر در محل نصب فضای کافی وجود داشته باشد و بتوان درب را به صورت وزنه ای جابه جا کرد، بهترین انتخاب این مدل میباشد.

 

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با درب شیاردار مختلط

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با شیار پره Z

 • دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی با درب خطی وزنه ای

 

 • دریچه داکت اسپلیت پلاستیکی

دریچه داکت اسپلیت پلاستیکی برای محیط هایی که میزان رطوبت بالایی دارند، گزینه بسیار مناسبی میباشد.این دریچه وزن مناسبی نسبت به نوع فلزی دارد و در تولید آن محدودیت هایی مانند اندازه و نوع دریچه ، وجود ندارد.از دیگر ویژگی های این دریچه میتوان به نصب آسان آن اشاره نمود.به راحتی میتوان این دریچه را به وسیله پیچ مخفی یا روش های عادی در محل خود نصب کرد.

 

ویژگی ها و مزایا 

 • قابل ساخت در انواع مختلف و متناسب با ابعاد دستگاه
 • امکان نصب انواع دریچه های خطی جهت برگشت هوا
 • امکان نصب توری در پشت دریچه تعبیه شده بر روی درب
 • دارای پره های ثابت و بدون حرکت
 • رنگ کوره ای الکترواستاتیک
 • امکان تعبیه شیار جهت مکش هوا
 • با توجه به ابعاد دریچه بازدید،ضخامت ورق انتخاب میشود.

 

طریقه نصب دریچه

این محصول به دو صورت پیچ از رو و پیچ مخفی (پیچ از تو) قابل نصب میباشد.تعداد قفل های درب دریچه و تعداد جای پیچ هایی که بر روی فریم درنظر میگیرند، با ابعاد دریچه رابطه مستقیم دارد؛ هر چه ابعاد محصول بیشتر شود تعداد جای پیچ و قفل نیز بیشتر میشود.

 

موارد مصرف

قابل نصب در مکان هایی که دستگاه فن کوئل سقفی در آن نصب شده است و در تمام محیط های اداری،تجاری ، مسکونی و… .

 

قیمت دریچه بازدید داکت اسپلیت

قیمت دریچه بازدید داکت اسپلیت به ابعاد آن ، نوع و جنس دریچه و همچنین قیمت به روز مواد اولیه بستگی دارد. از این رو برای اگاهی از قیمت انواع دریچه داکت اسپلیت از طریق شماره های ثبت شده در این سایت،با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرکت تنظیم تهویه یسنا ،یکی از شرکت هایی است که در زمینه تولید انواع دریچه های تنظیم هوا و بازدید تاسیسات مانند دریچه بازدید داکت اسپلیت فعالیت میکند و این محصولات را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب به بازار عرضه میکند.

شما میتوانید جهت خرید دریچه داکت اسپلیت ، اطلاع از قیمت آن و دریافت مشاوره از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-65020509

 

 

خرید دریچه بازدید داکت اسپلیت،قیمت دریچه داکت اسپلیت
دریچه بازدید داکت اسپلیت،ابعداد دریچه بازدید داکت اسپلیت
فروش دریچه داکت اسپلیت،خرید دریچه داکت اسپلیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 1 =