دریچه پانچ اتاق عمل

معرفی دریچه پانچ (اتاق عمل)

دریچه پانچ یا دریچه های CleanRoom به منظور هوای برگشت و تخلیه هوا به صورت نقطه ای و همگن در اتاق های عمل بیمارستان ها و مکان های این چنینی از جمله آزمایشگاه ها، اتاقهای تمیز و دارو سازی ها مورد استفاده قرار میگیرد. این دریچه ها را می توان از جنس گالوانیزه و آلومینیومی تولید نمود. همچنین ساختار این دریچه طوری در نظر گرفته می شود که سرعت در سطح دریچه به طور متوسط بین 25 تا 35 فوت بر دقیقه باشد و با توجه به ساختار دریچه، هوای تهویه شده  آرام در فضا ریزش می کند و در مسیر دریچه های برگشت انتقال می یابد.  

 

خرید دریچه پانچ اتاق عمل

 

تخلیه هوا در دریچه پانچ اتاق عمل به صورت ریزشی اتفاق می افتد و عملکرد آن به صورت نقطه ای می باشد.

همانگونه که از اسم این دریچه ها مشخص است کاربرد این دریچه ها در اتاق عمل و جهت هوای رفت مورد استفاده قرار می گیرند. الگوی این دریچه به صورت آرام است.

 

قیمت دریچه پانچ اتاق عمل

 

مزایای دریچه پانچ اتاق عمل :

  • پرتاب به صورت ریزشی
  • تخلیه هوا به صورت آرام
  • وزن سبک
  • قابل تولید در ابعاد و ضخامت های مختلف

مکانیسم دریچه پانچ اتاق عمل، یک صفحه ورق پانچ شده (سوراخ شده) از جنس استنلس استیل، آلومینیوم، گالوانیزه و انواع ورق های فولادی به قطر 15 میلی متر می باشد.  

از مهمترین مزایای این دریچه میتوان به قابلیت نصب بر روی فیلتر باکس نیز اشاره کرد که در داخل آن ها فیلتر هپا تعبیه گردیده است.

همچنین از کانال های فلکسیبل برای اتصال به آن ها استفاده می شود. دریچه پانچ به راحتی برروی کانال چهارگوش یا به وسیله یک تبدیل روی کانال گرد تعبیه می شود. این نوع دریچه را می توان با دمپر یا بدون دمپر استفاده کرد اما در بیشتر موارد در پشت دریچه بدون دمپر نصب می گردد.

 

 

دریچه پانچ اتاق عمل

 

قطر سوراخ ها در این نوع دریچه قابل تغییر و انتخاب است.قطر های موجود از 6 میلی متر تا 1.5 سانتی متر می باشد.پوشش این محصول رنگ کوره ای الکترو استاتیک میباشد. این دریچه ها را میتوان به صورت کلاف دار و هم بصورت ورق خالی تولید نمود.برای مشاوره و خرید دریچه پانچ و همچنین اطلاع از قیمت دریچه پانچ اتاق عمل با ما تماس بگیرید:

021-65020509

 

خرید دریچه پانچ اتاق عمل
خرید دریچه پانچ اتاق عمل
خرید دریچه پانچ اتاق عمل
خرید اتاق عمل،خرید دریچه پانچ
خرید دریچه پانچ اتاق عمل
خرید دریچه پانچ اتاق عمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 20 =