دریچه ماسه گیر (لوور سند تراپ)

 معرفی دریچه لوور ماسه گیر یا لوور سند تراپ

دریچه لوور ماسه گیر یا به عبارت دیگر دریچه لوور سند تراپ یکی از انواع دریچه هوای برگشت میباشد . این دریچه قبل از فیلترهای اصلی هواساز نصب میشود و برای زدودن و پاک کردن هوای ورودی به اتاقک های تهویه مطبوع کارخانه ها و مکان های تولیدی، موتورخانه های ساختمان ها و همچنین پکیج های هواساز  کاربرد دارد و سبب میشود که تراکم گرد و غبار بر روی فیلترهای هواساز کاهش یابد.

لوور ماسه گیر (لوور سند تراپ) در محیط هایی که گرد و غبار و ماسه در هوای آن زیاد باشد بسیار کاربرد دارد و همچنین با نصب توری بر روی این دریچه میتوان از ورود پرندگان ، حشرات ، خاشاک ، برف و باران و… جلوگیری کرد.

 

کارکرد دریچه ماسه گیر (لوور سند تراپ)

پره های عمودی لوور سند تراپ باعث میشود که گرد و غبار و ماسه های درشت، از هوا جدا شده و با استفاده از خروجی که در قسمت پایین دریچه گذاشته شده، به بیرون منتقل شود.هنگامی که سرعت هوا کم باشد این دریچه ها بالاترین کارایی را خواهند داشت و این نکته را در نظر بگیرید که سرعت هوا نباید از 1.7 متر بر ثانیه بیشتر شود. برای عملکرد مطلوب لوور ماسه گیر بهتر است بزرگترین سایز ممکن را برای نصب انتخاب کنید. 

 

دریچه ماسه گیر،لوور سندتراپ،خرید دریچه ماسه گیر

 

مزایا و ویژگی های دریچه سند تراپ

  • عدم نیاز به تعمیر و نگهداری
  • طول عمر زیاد
  • جلوگیری از ورود حشرات و پرندگان به داخل ساختمان
  • بسیار مناسب برای محیط های طوفانی 
  • قابل رنگ شدن با رنگ های پودری ، پلی اورتان و اپوکسی
  • جنس بدنه لوور ماسه گیر میتواند آلومینیوم ، استیل، کربن استیل و آهن و گالوانیزه باشد.

 

جنس دریچه و پوشش نهایی سند تراپ

این محصول را میتوان از آلومینیوم ، ورق گالوانیزه،استیل و استیل کربن با ضخامت و ابعاد مختلف تولید کرد و پوشش نهایی آن رنگ پودری الکترواستاتیک میباشد.

یکی از دریچه های برگشت هوا که توسط شرکت تنظیم تهویه یسنا تولید میشود، دریچه ماسه گیر یا لوور سند تراپ می باشد.شما میتوانید برای اطلاع از قیمت این دریچه،مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

021-65020509

 

 

دریچه لوور سند تراپ
دریچه ماسه گیر
لوور ماسه گیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − پنج =