پلنیوم باکس

پلنیوم باکس چیست؟

پلنیوم باکس جهت انتقال هوا به دریچه هایی با طول بلند کاربرد داشته و نوعی باکس ترکیب هوا بوده و با توجه به نوع طراحی ، هوا به آرامی و تدریجی در فضا منتشر می شود. از جنس ورق گالوانیزه به ضخامت 0.5 میل به بالا می باشد و با توجه به سقف کاذب وشرایط و عملکردی که دارد در طول و عرض های مختلفی تولید می گردد. همچنین برای نصب دریچه بر روی پلنیوم باکس، از تعدادی بست خرچنگی استفاده میشود و دیگر نیازی به سوراخ کردن قاب نبوده و تاثیر منفی در نمای کار ندارد.

از دیگر ویژگی های این محصول،امکان استفاده از عایق الاستومری است که مانع از نشت هوا و افت فشار و همچنین انتشار صدای هوا به محیط می شود که با توجه به متفاوت بودن طول پلنیوم ها ، امکان نصب یک تا چند دریچه ورودی هوا متناسب با طول بدنه بر روی آن وجود دارد. جهت ارتباط بین خط اصلی کانال هوا در سقف کاذب و پلنیوم باکس ، از انواع کانال فلکسیبل استفاده می شود و با استفاده از بست و چسب هوابندی، دو طرف آن هوابندی می شود.

 

 

خرید پلنیوم باکس،قیمت پلنیوم باکس،فروش پلنیوم باکس

 

موارد مصرف پلنیوم باکس

مکان های مورد استفاده از پلنیوم باکس می تواند متفاوت باشد. به دلیل داشتن ویژگی دکوراتیو ، کارایی بسیاری جهت هوارسانی در سقف فضاهایی مانند لابی های ساختمان مسکونی ، اداری ، تجاری ، هتل ها دارد و همچنین میتوان به صورت مخفی از این محصول استفاده نمود که تاثیری بر زیبایی سقف و یا دیوار نداشته باشد. 

مزایا

این محصول از مزایایی برخوردار میباشد که عبارتند از:

  • هوادهی یکنواخت و استاندارد در دریچه هایی با طول بلند
  • عایق صوتی و حرارتی در داخل پلنیوم
  • قابلیت ساخت در ابعاد مختلف با توجه به شرایط سقف کاذب
  • لبه نگهدارنده جهت اتصال دریچه هوا به وسیله بست خرچنگی

 

خرید پلنیوم باکس _ تنظیم تهویه یسنا

پلنیوم باکس در ضخامت های مختلف ورق گالوانیزه تولید می شود و معمولا در فواصل 1.2متر در پشت دریچه های خطی تعبیه می گردد و در حقیقت نقش واسط را بین خط اصلی کانال هوای رفت و دریچه خطی دارد. از ویژگی مهم این محصول هوارسانی یکنواخت از تمام نقاط طول دریچه ها می باشد.

ابعاد دهانه محصول متناسب با ابعاد پشت دریچه خطی اسلوت می باشد . تعداد و سایز طوقه ورودی هوا نیز متناسب با حجم ورودی هوا از پلنیوم و طراحی هوادهی دریچه های خطی تولید می شود. همچنین در صورت ایجاد تقطیر و تعریق رطوبت هوا بر روی بدنه پلنیوم از عایق حرارتی استفاده می شود.

برای خرید پلنیوم باکس ، دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت پلنیوم باکس از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-65020527

021-65020509

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 17 =