دریچه های چوبی

دریچه های چوبی

انواع دریچه چوبی :

 درب ها دریچه های چوبی جهت دسترسی و تعمیرات دستگاه های فن کوئل سقفی ساخته شده است که به اپراتور این امکان را می دهد که در صورت بروز مشکل در سیستم فن کوئل امکان بازدید و تعمیر این دستگاه  سهل الوصول باشد و نکته قابل ذکر در سیستم فن کوئل این می باشد که فن کوئل نوعی سیرکولاتور هوا در فضا می باشد که دارای یک فن جلوزن و یک قسمت مکش هوا است. درب های دسترسی فن کوئل ساخت این موسسه مجهز به یک دریچه برگشت بوده که مستقیم به مکش فن کوئل نصب می گردد و باعث عملکرد صحیح فن کوئل های سقفی می شود.

مشخصات :

تمامی محصولات ضد آب می باشد
کلاف تمامی محصولات بصورت یکپارچه (CNC) می باشد
روکش PVC از برند IMAGE کره می باشد.

انواع دریچه چوبی :

  • دریچه چوبی بازدید فنکویل

این نوع دریچه به عنوان درب بازدید ، تعمیر و چکاپ دستگاه فنکویل استفاده می گردد. در زیر دستگاه به اندازه ابعاد دستگاه فنکویل در سقف کاذب یک فریم قرار گرفته و دریچه چوبی بازدید فنکویل به آن فریم متصل و نصب می شود. که فریم دریچه بازدید به طور ثابت در محل مدنظر نصب و درب دریچه به صورت وزنه ای قابل باز و جداشدن است.

دریچه چوبی بازدید فنکویل از یک فریم چوبی و یک درب بازشونده تشکیل شده است. فریم دریچه به وسیله دستگاه های فرم دهنده چوب در طرح های مختلف فرم داده می شود و درب دریچه به وسیله طرح های اراده شده در نرم افزار تولید می گردد. پوشش این دریچه نیز پی وی سی ضد آب ، پلی اورتان و وکیوم ام دی اف می باشد.

دریچه چوبی بازدید فنکویل
دریچه چوبی بازدید فنکویل
  • دریچه چوبی خطی

از این نوع دریچه به عنوان دریچه دهش هوا و یک مکمل نما استفاده می شود و ساختاری یکپارچه از ام دی اف می باشد. و هوا توسط یک رابط کانالی یا برزنتی از معبر خطوط گریلی دریچه پوبی خطی عبور کرده و فضا را تغذیه می کند. همچنین در صورت نیاز به تنظیم میزان هوای عبوری می توان از دمپر در پشت دریچه استفاده کرد.

  • دریچه چوبی سقفی

از این نوع دریچه جهت هوارسانی و برای نصب روی سقف و سقف کاذب طراحی می شود. و در اشکال متنوع متناسب با طرح های فضا استفاده می شود. پوشش سطح رویی و پشتی دریچه هم به صورت پی وی سی ضد آب ، رنگ پلی اورتان و وکیوم می باشد. ابعاد دریچه در سقف کاذب تایلی 59.5×59.5 و در موارد دیگر به صورت دلخواه می باشد و محدودیتی در تولید ندارد.

دریچه چوبی سقفی
دریچه چوبی سقفی

دریچه چوبی سقفی

  • دریچه چوبی روشنایی سقفی

از این نوع دریچه ها جهت روشنایی سقف راهروی لابی ، سرویس بهداشتی و در مکان های مدنظر استفاده می شود. و به صورت قطعات بزرگ و کوچک  طلق دار با اشکال مختلف و براساس نیاز ساخته می شود.

دریچه چوبی روشنایی سقفی
دریچه چوبی روشنایی سقفی
  • دریچه چوبی روشنایی دیواری

جهت دکور و روشنایی بر سطوح دیوار و ستون سالن ها ، راهروی لابی ها و مراکز خرید کاربرد دارد و نمایی زیبا در محوطه ایجاد می کند.ساختار و پوششی مشابه دریچه چوبی روشنایی سقفی می باشد و فقط در مقطع سطح دیوار به کار می رود.

دریچه های چوبی روشنایی دیواری
دریچه های چوبی روشنایی دیواری
  • دریچه چوبی گرد

از دریچه چوبی گرد زمانی که نیاز به هوارسانی از کانال هوا با مقطع گرد باشد استفاده می شود و در طرح و قطرهای مختلف تولید می گردد.

دریچه چوبی گرد
دریچه چوبی گرد
  • دریچه چوبی بازدید تاسیسات

جهت دسترسی به تجهیزات و شیرآلات تاسیساتی که در داخل داکت قرار دارد از این نوع دریچه استفاده می شود.درب دریچه توسط قفل چفتی با دستگیره شکیل باز و بسته می شود.

دریچه چوبی
دریچه چوبی

پادری چوبی

 

دریچه چوبی
دریچه چوبی

 

دریچه چوبی
دریچه چوبی

 

دریچه های چوبی هوا
دریچه های چوبی هوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =