دریچه های تایلی ( سقف کاذب )

دریچه های تایلی ( سقف کاذب )

دریچه های تایلی ( سقف کاذب ) این دریچه ها در ابعاد مربعی 59.5 * 59.5 یا به اصطلاح ( 60 * 60 ) سانتی متری تولید شده و مناسب جهت استفاده در سقف های کاذب (تایلی) می باشند.

دریچه تایلی یکی از انواع دریچه هایی است که بصورت سقفی هوارسانی می کند و درواقع یکی از مدل های دریچه های سقفی می باشد. همانگونه که از نام دریچه تایلی مشخص است، این دریچه در حفره سقف تایلی قرار می گیرد و وظیفه هوارسانی به محیط اطراف را ایفا می کند. دریچه تایلی هم می تواند بصورت فریم دار و هم بصورت بدون فریم که دریچه های ترکیبی را در خود جای می دهد تولید و عرضه گردد به این صورت که یک ورق به ابعاد تایل بریده و خم میشود و مدل دریچه مدنظر در آن قرار میگیرد.

دریچه تایلی هوا را به صورت لایه ای و چتری در فضا پخش می کند و زمانی که فشار هوای خروجی بالا باشد حداقل در ارتفاع 4 متر به بالا نصب می گردد. در عین حال امکان تنظیم پره ها وجود نداشته و تمام پره ها به صورت ثابت تنظیم می شوند. که زیاد شدن پره ها باعث افت فشار و یکنواخت شدن هوای محیط می شود.

انواع دریچه های تایلی ( سقف کاذب ) :

1- دریچه سقفی تایلی

اغلب برای هوای رفت ( دهش ) مورد استفاده قرار میگیرند . به صورت دمپردار و بدون دمپر و در حالات تخت و برجسته ساخته میشوند. هنگامی که شما بخواهید از کانال های گرد به جای کانال های چهارگوش در تاسیسات خود استفاده کنید پشت این دریچه ها باید باکس تبدیل چهارگوش به گرد نصب کنید که بتوانید به هم متصل کنید.

دریچه سقفی تایلی 
دریچه سقفی تایلی

 

2- دریچه مشبک ( لانه زنبوری ) تایلی

دریچه مشبک تایلی
دریچه مشبک تایلی

 

3- دریچه تایلی آرمسترانگ

ساختار این مدل از دریچه ها به این صورت می باشند که یک ورق آلومینیومی به ابعاد 60 * 60 بریده شده و دریچه هایی تا سایز 55 * 55 درون آن تعبیه میشوند. این دریچه ای که روی ورق سوار میشد هم میتواند به صورت گرد و هم به صورت چهارگوش باشد.

دریچه آرمسترانگ وسط خطی 2 طرفه
دریچه آرمسترانگ وسط خطی 2 طرفه

 

 

دریچه آرمسترانگ وسط خورشیدی - دریچه های تایلی ( سقف کاذب )
دریچه آرمسترانگ وسط خورشیدی

 

دریچه آرمسترانگ وسط مشبک
دریچه آرمسترانگ وسط مشبک

 

جنس این دریچه ها از آلومینیوم اکسترود شده میباشد. پوشش رنگی مورد استفاده از نوع پودری الکترواستاتیک میباشد که به صورت پودر روی دریچه نشسته سپس وارد کوره شده و میپزد.

قابلیت ها

  • قابلیت نصب بسیار آسان با استفاده از تبدیلهایی با ابعاد مختلف جهت اتصال به کانال
  • ظاهر زیبا و دکوراتیو
  • سایز استاندارد

موارد استفاده

  •  مصارف خانگی
  •  اداری
  • رستورانها
  •  هتلها
  • سقف های تایل

دریچه های تایلی ( سقف کاذب ) اکثر اوقات در انبار موجود میباشد که در صورت نیاز مشتریان عزیز و گرامی در کمترین زمان ممکن تحویل داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفده =