دریچه سقفی یک طرفه

دریچه سقفی یک طرفه

دریچه سقفی یک طرفه تنظیم تهویه یسنا بهترین گزینه برای توزیع هوای رفت در مکانهایی مانند لبه های اتاق و یا نزدیک در های بیرونی که ممکن است هدایت مستقیم هوا غیر مفید باشد مورد استفاده قرار می گیرند. هوادهی این نوع دریچه به شکل یک طرفه بوده و و محل نصب آن در سقف می باشد.

دریچه سقفی یک طرفه به منظور استفاده در سقف ساختمان های تجاری ، اداره های مدرن ، هتل ها و مکان های صنعتی طراحی شده اند. این دریچه ها برای سقف هایی که ارتفاع در آنها کمتر از 5 متر است کاربرد دارند و برای هوای رفت، برگشت و تخلیه و همچنین به منظور هر دو هدف تهویه مطبوع یعنی سرمایش و گرمایش نیز استفاده می شوند.

دریچه سقفی _یک طرفه
دریچه سقفی _یک طرفه

دریچه سقفی یک طرفه معمولا در مکان هایی که حجم قابل توجهی از هوا با صدا و افت فشار متوسط مورد نیاز باشد، استفاده می شوند. این دریچه ها قابل استفاده در مکان هایی می باشند که نیاز به هوادهی به صورت لایه ای از سقف ضروری می باشد.

قابلیت ساخت در مدل های مختلف از آلومینیوم اکسترود شده مقاوم در برابر خوردگی را نیز دارا می باشند. قابلیت ساخت در ابعاد مربعی و مستطیلی را بنا به سفارش مشتری دارا می باشند. همچنین جهت هدایت هوای ورودی از سقف به یک جهت خاص به کار میروند، در واقع دریچه سقفی یکطرفه با پره های اریب، هوای خروجی از دهانه انشعاب کانال را لزوما به یک مسیر خاص هدایت می کند و در انواع کلاف های پهن و دور باز قابل ساخت می باشند و تنها تفاوت آنها در قاب آنها می باشد.

تجهیزات جانبی :

قابلیت ها :

  • تولید در رنگ های مختلف سفید، کرم، استخوانی، قهوه ای، طوسی و …. با توجه به نیاز مشتریان
  • جهت هوای رفت و برگشت
  • تولید از جنس آهن و آلومینیوم(ضدزنگ)
  • دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک

محل نصب دریچه سقفی یک طرفه

محل نصب در سقف کاذب ، سقف گچی و سقف تایلی  60در 60 می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 14 =