دریچه سقفی چهارگوش یک طرفه

معرفی دریچه سقفی یک طرفه

دریچه سقفی یک طرفه تنظیم تهویه یسنا بهترین گزینه برای توزیع هوای رفت و برگشت در مکان هایی مانند لبه های اتاق و یا نزدیک درهای بیرونی که ممکن است هدایت مستقیم هوا غیر مفید باشد، می باشد. هوادهی این دریچه ها به صورت یک طرفه بوده و محل نصب آن در سقف می باشد.

این دریچه ها برای استفاده در سقف ساختمان هایی مانند هتل ها ، اماکن صنعتی و مدرن،ساختمان های اداری و تجاری طراحی شده اند و برای سقف هایی کاربرد دارند که ارتفاع آن ها کمتر از 5 متر است.دریچه سقفی یک طرفه برای هوای رفت، هوای برگشت، تخلیه و همچنین به منظور هر دو هدف تهویه مطبوع یعنی سرمایش و گرمایش نیز استفاده می شود.

همچنین از این دریچه ها در مکان هایی که هوادهی لایه ای از سقف ضروری است و حجم قابل توجهی از هوا با افت فشار متوسط مورد نیاز است، استفاده می شود.

 

خرید دریچه سقفی یک طرفه

 

دریچه سقفی یک طرفه را میتوان در مدل های مختلف و در ابعاد مربعی و مستطیلی طبق سفارش مشتری از آلومینیوم اکسترود شده مقاوم در برابر خوردگی تولید کرد.

این دریچه ها جهت هدایت هوای ورودی از سقف به یک جهت خاص به کار میروند.در واقع دریچه سقفی چهارگوش یک طرفه با پره های اریب، هوای خروجی از دهانه انشعاب کانال را به یک مسیر خاص هدایت می کند و در انواع کلاف های پهن و دور باز قابل ساخت است و تنها تفاوت آنها در قاب آنها می باشد.

 

تجهیزات جانبی دریچه سقفی یک طرفه :

 

قابلیت ها :

  • تولید در رنگ های مختلف سفید، کرم، استخوانی، قهوه ای، طوسی و …. با توجه به نیاز مشتریان
  • جهت هوای رفت و برگشت
  • تولید از جنس آهن و آلومینیوم(ضدزنگ)
  • دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک

 

محل نصب

محل نصب این نوع دریچه چهاگوش، در سقف کاذب ، سقف گچی و سقف تایلی  60 * 60 می باشد.

 

قیمت دریچه سقفی یک طرفه

 

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دریچه سقفی یک طرفه و  سایر محصولات مجوعه تنظیم تهویه یسنا ، خرید دریچه یک طرفه و دریافت مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-65020509

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − یک =