دریچه سقفی یک طرفه

دریچه سقفی یک طرفه


دریچه سقفی یک طرفه تنظیم تهویه یسنا بهترین گزینه برای توزیع هوای رفت در مکانهایی مانند لبه های اتاق و یا نزدیک در های بیرونی که ممکن است هدایت مستقیم هوا غیر مفید باشد مورد استفاده قرار می گیرد .

دریچه سقفی یک طرفه به منظور استفاده در سقف ساختمان های تجاری ، اداره های مدرن ، هتل ها و مکان های صنعتی طراحی شده اند . این دریچه ها برای سقف هایی که ارتفاع در آنها کمتر از 5 متر است کاربرد دارند و برای هوای رفت ، برگشت و تخلیه و همچنین به منظور هر دو هدف تهویه مطبوع یعنی سرمایش و گرمایش نیز استفاده می شوند .

دریچه سقفی یک طرفه معمولا در مکان هایی که حجم قابل توجهی از هوا با صدا و افت فشار متوسط مورد نیاز باشد ، استفاده می شوند . این دریچه ها قابل استفاده در مکان هایی می باشند که نیاز به هوادهی به صورت لایه ای از سقف ضروری می باشد .

قابلیت ساخت در مدل های مختلف از آلومینیوم اکسترود شده مقاوم در برابر خوردگی را دارا می باشند . قابلیت ساخت در ابعاد مربعی و مستطیلی را بنا به سفارش مشتری دارا می باشند .

دریچه سقفی یک طرفه جهت هدایت هوای ورودی از سقف به بک جهت خاص به کار میرود ، در واقع دریچه سقفی یکطرفه با پره های اریب ، هوای خروجی از دهانه انشعاب کانال را لزوما به یک مسیر خاص هدایت می کند .

دریچه سقفی یک طرفه در انواع کلاف های پهن و دور باز قابل ساخت می باشند و تنها تفاوت آنها در قاب آنها می باشد .

تجهیزات جانبی :

قابلیت ها :

  • تولید در رنگ های مختلف سفید ، کرم ، استخوانی ، قهوه ای ، طوسی و …. با توجه به نیاز مشتریان
  • جهت هوای رفت و برگشت
  • تولید از جنس آهن و آلومینیوم(ضدزنگ)
  • دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شانزده =