دریچه سقفی سه طرفه

دریچه سقفی سه طرفه


دریچه سقفی سه طرفه تنظیم تهویه یسنا مناسب ترین و بهترین گزینه در مکان هایی است که یک ضلع دریچه به دیوار متصل باشد و نمیخواهیم هوا با دیوار برخورد داشته باشد و از یک واحد توزیع شود .

دریچه سقفی سه طرفه به منظور استفاده در سقف ساختمان های تجاری ، اداره های مدرن ، هتل ها و مکان های صنعتی طراحی شده اند . این دریچه ها برای سقف هایی که ارتفاع در آنها کمتر از 5 متر است کاربرد دارند و برای هوای رفت ، برگشت و تخلیه و همچنین به منظور هر دو هدف تهویه مطبوع یعنی سرمایش و گرمایش نیز استفاده می شوند .

دریچه سقفی سه طرفه معمولا در مکان هایی که حجم قابل توجهی از هوا با صدا و افت فشار متوسط مورد نیاز باشد ، استفاده می شوند . این دریچه ها قابل استفاده در مکان هایی می باشند که نیاز به هوادهی به صورت لایه ای از سقف ضروری می باشد .

قابلیت ساخت در مدل های مختلف از آلومینیوم اکسترود شده مقاوم در برابر خوردگی را دارا می باشند . قابلیت ساخت در ابعاد مربعی و مستطیلی را بنا به سفارش مشتری دارا می باشند .

دریچه سقفی سه طرفه قابلیت پخش هوا در جهت هایی به صورت متضاد opposite و یا کنجی corner را دارا می باشند .

دریچه سقفی سه طرفه تنظیم تهویه یسنا در انواع کلاف های پهن و دور باز قابل ساخت می باشند و تنها تفاوت آنها در قاب آنها می باشد .

تجهیزات جانبی :

 دریچه سقفی 3 طرفه دمپردار
دریچه سقفی 3 طرفه دمپردار

قابلیت ها :

  • تولید در رنگ های مختلف سفید ، کرم ، استخوانی ، قهوه ای ، طوسی ، مشکی مات و براق و …. با توجه به نیاز مشتریان
  • جهت هوای رفت و برگشت
  • تولید از جنس آهن و آلومینیوم(ضدزنگ)
  • دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک
دریچه سقفی سه طرفه مستطیلی
دریچه سقفی سه طرفه مستطیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 4 =