دریچه سقفی چهارگوش سه طرفه

دریچه سقفی سه طرفه مناسب برای مکان هایی است که نمیخواهیم هوا با دیوار برخورد داشته باشد. هوارسانی این نوع دریچه در سه جهت بوده و همانطور که از نام آن مشخص است محل نصب آن بر روی سقف می باشد و یکی از ضلع های آن با ابعادی بزرگتر به عنوان ضلع بسته در دریچه در نظر گرفته می شود.

دریچه سقفی سه طرفه به منظور استفاده در سقف ساختمان های تجاری ، اداره های مدرن، هتل ها و مکان های صنعتی طراحی شده اند. این دریچه ها برای سقف هایی که ارتفاع در آنها کمتر از 4 متر است کاربرد داشته و برای هوای رفت، برگشت و تخلیه و همچنین به منظور هر دو هدف تهویه مطبوع یعنی سرمایش و گرمایش نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

این مدل دریچه معمولا در مکان هایی که حجم قابل توجهی از هوا با افت فشار متوسط مورد نیاز است ، استفاده می شود و همچنین میتوان از آنها برای مکان هایی استفاده کرد که نیاز به هوادهی از سقف به صورت لایه ای دارند.

این مدل دریچه ،قابل ساخت در مدل های مختلف از آلومینیوم اکسترود شده مقاوم در برابر خوردگی می باشند. همچنین میتوان در ابعاد مربعی و مستطیلی بنا به سفارش مشتری آنها را تولید کرد. دریچه سقفی قابلیت پخش هوا در جهت هایی به صورت متضاد (opposite) و یا کنجی (corner) را دارا می باشند.

دریچه سقفی سه طرفه تنظیم تهویه یسنا در انواع کلاف های پهن و دور باز تولید می شود و تنها تفاوت آنها در قاب آنها می باشد. برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

تجهیزات جانبی :

 

خرید دریچه سقفی سه طرفه

 

قابلیت های دریچه سقفی سه طرفه:

  • تولید در رنگ های مختلف سفید، کرم، استخوانی، قهوه ای، طوسی، مشکی مات و براق و …. با توجه به سفارش مشتریان
  • جهت هوای رفت و برگشت
  •  از جنس آهن و آلومینیوم(ضدزنگ)
  • دارای پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک

 

 

قیمت دریچه سقفی سه طرفه

 

برای دریافت مشاوره و راهنمایی کارشناسان مجموعه تنظیم تهویه یسنا،خرید انواع دریچه های سقفی مانند دریچه سقفی یک طرفه، دریچه سقفی دو طرفه ،دریچه  سه طرفه  و خرید دریچه سقفی چهار طرفه،از طریق راه های ارتباطی مشخص شده در سایت ، با ما تماس بگیرید:

021-65020509

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 17 =