دریچه خطی آلومینیومی

معرفی دریچه خطی آلومینیومی

دریچه خطی آلومینیومی یکی از پرکاربردترین دریچه های هوا به حساب می آید که به علت ظاهر زیبایشان ، در مناطق های مسکونی و تجاری به میزان زیاد مورد استفاده قرار میگیرد .کاربرد دریچه های خطی در هوادهی و هوای تازه فن کویل ها و داکت اسپلیت ها میباشد.

دریچه خطی آلومینیومی هم در دمش و هم در مکش هوا کاربرد دارد و برای مصارف سرمایشی و گرمایش مورد استفاده قرار میگیرد .این نوع دریچه در تمام فضاها مانند اداری ،تجاری و همچنین مکان های لوکس مورد استفاده قرار میگیرد و محل نصب آن در سقف ، پیشانی سقف کاذب و یا در داخل دیوار میباشد. هنگامی که بخواهید دریچه های خطی را در سقف نصب کنید عموما باید به صورت دو طرفه سفارش دهید .در صورت نیاز میتوان به دریچه های فوق، توری اضافه کرد که این کار سبب میشود از ورود حشرات و سنگ های ریز و … جلوگیری شود .

 

خرید دریچه خطی آلومینیومی

 

محل نصب دریچه:

  • در ساختمان های لوکس ، اداری و ساختمان های تجاری
  • مناسب برای ارتفاع سقف تا 4 متر
  • در سقف و در نوع دکوراتیو در داخل تایل سقف کاذب

 با نصب شدن بر روی دیوار، پرتاب هوادهی تا 70% افزایش می یابد که نسبت به سایر دریچه ها بیشتر میباشد.دریچه های آلومینیومی مخصوص هوادهی از سقف و به صورت دوطرفه و یک طرفه تولید میشوند و بیشتر در سقف ساختمان ها قابل استفاده هستند.همچنین این دریچه ها در انواع رنگ ها مانند طوسی ، قهوه ای ، مشکی ، کرمی و سایر رنگ های سفارشی قابل تولید هستند.

 

قیمت دریچه خطی آلومینیومی

 

خرید دریچه خطی آلومینیومی – تنظیم تهویه یسنا

این نوع دریچه به دلیل درصد وزن بالا نسبت به دریچه های هوای رفت دیواری ، قیمت بالاتری دارد. شما میتوانید دریچه خطی آلومینیومی را با هر زاویه دلخواهی سفارش دهید و برای حداکثر کردن راندمان پرتاب هوا ،شما میتوانید زوایای جهت دهی هوا را محدود کنید. برای خرید و اطلاع از قیمت دریچه خطی آلومینیومی تولید شده توسط شرکت تنظیم تهویه یسنا، از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-65020509

 

فروش دریچه خطی آلومینیومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 10 =